AC „Milan“ klubui – išsvajota proga užkariauti „Serie A“ lygos viršūnę

Futbolo pasaulyje – dar viena įvykių kupina savaitė. Nuo vasario 6 iki 12 dienos nugriaudės aibė intriguojančių rungtynių Anglijos „Premier“ lygoje, Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate, Italijos Taurės varžybose, Italijos „Serie A“ ir Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. 

Tikriems sirgaliams skirtas puslapis Fanuarena.lt kviečia iš arčiau susipažinti su svarbiausiomis šio trečiadienio futbolo rungtynėmis.

Trečiadienis (Vasario 9 d.).

AC „Milan“ – Romos „Lazio“. Italijos taurės ketvirtfinalis. 21:30 val.

Sportinė forma: Pakylimo sezoną išgyvenantis AC „Milan“ klubas pastaruoju metu žaidžia banguojančiai, bet daug taškų nepraranda – per penkerias rungtynes milaniečiai iškovojo tris pergales, kartą patyrė pralaimėjimą ir kartą sužaidė lygiosiomis.

„Lazio“ sportinė forma šiuo metu kone identiška – penkerių rungtynių laikotarpiu patirtas tik vienas pralaimėjimas, kartą pasiektos lygiosios ir triskart iškovota pergalė.

Tarpusavio rungtynės: Per pastaruosius penkis šių komandų susitikimus nebuvo nė karto, kad rungtynės baigtųsi lygiosiomis. Tris kartus pergalę iškovojo AC „Milan“, dukart pergale džiaugėsi Romos klubas.

Ryškiausi žaidėjai: „Milan“ klubo veteranas ir ryškiausia žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius šiame sezone pelnė jau 8 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. „Lazio“ gretose ryškiausias Ciro Immobile. Puolėjas su 18 įvarčiais yra pats rezultatyviausias žaidėjas Italijos pirmenybėse.

Favoritas: Lažybininkai šiose rungtynėse pergalę žada šeimininkams, AC „Milan“.

„Manchester City“ – „Brentford“. Anglijos „Premier“ lyga. 21:45 val.

Sportinė forma: Absoliučiais lyderiais „Premier“ lygoje esantys „Manchester City“ futbolininkai ir toliau žygiuoja nesustabdomu ritmu. Per penkias paskutines dvikovas iškovotos keturios pergalės ir tik kartą sužaista lygiosiomis. Tokie rezultatai leidžia „Man City“ ekipai prieš antroje vietoje esančią „Liverpool“ komandą turėti jau 9 taškų pranašumą.

Lygos naujokai „Brentford“ šiuo metu yra blogiausioje formoje tarp visų lygos komandų. Penkerios paskutinės rungtynės – penki pralaimėjimai. Tiesa, net ir tokie slogūs rezultatai leidžia „Brentford“ ekipai likti gana saugioje 15 vietoje.

Bet dėmesio centre šis klubas dabar ne dėl rezultatų – prie „Brentford“ gretų prisijungė Europos futbolo čempionate širdies smūgį patyręs Danijos rinktinės lyderis Christianas Eriksenas. Gali būti, kad šios rungtynės danui taps sugrįžimo į didįjį futbolą rungtynėmis.

Tarpusavio rungtynės: Šios komandos tarpusavyje per visą istoriją žaidė tik vieną kartą. „Man City“ tą vienintelę dvikovą laimėjo 1:0.

Ryškiausi žaidėjai: „Manchester City“ gretose du žaidėjai fiksuoja identiškus skaičius. Tiek Bernardo Silva, tiek Raheemas Sterlingas šiame sezone pelnė jau po 7 įvarčius ir atliko po 1 rezultatyvų perdavimą. „Brenftord“ puolimo lyderis Ivanas Toney šiuo metu pelnęs 6 įvarčius.

Favoritas: Lažybininkai itin ryškiu favoritu šioje dvikovoje laiko „Man City“ komandą.

Patiko straipsnis? Pasidalink!