Ar jau 8 įvarčius pelnęs C.Ronaldo atves „Man Utd” ekipą į pergalę?

Futbolo pasaulyje – dar viena įvykių kupina savaitė. Nuo sausio 17 iki 23 dienos nugriaudės aibė intriguojančių rungtynių Anglijos „Premier“ lygoje, Italijos „Serie A“ čempionate ir Ispanijoje „La Liga“ pirmenybėse. 

Tikriems sirgaliams skirtas puslapis Fanuarena.lt kviečia iš arčiau susipažinti su svarbiausiomis šio trečiadienio futbolo rungtynėmis.

„Leicester“ – Londono „Tottenham“. Anglijos „Premier“ lyga. 21:30 val.

Dviejų elitinių Anglijos komandų akistata, kuri atrodys kitaip, nei sirgaliai buvo įpratę. Dėl vietos geriausiųjų šešetuke kovojanti„Tottenham“ išvykoje sutiks visiškai kitokį, traumų ir susirgimų išretintą „Leicester“ klubą.

Sportinė forma: „Leicester“ per pastarąsias penkerias rungtynes iškovojo dvi pergales, patyrė du pralaimėjimus ir kartą pasiekė lygiąsias.

„Tottenham“ savo ruožtu jau senokai nepralaimi. Antonio Conte auklėtiniai per penkerių rungtynių laikotarpį iškovojo tris pergales ir pasiekė dvejas lygiąsias.

Tarpusavio rungtynės: Kai šios komandos sustinka tarpusavyje, įvykti gali bet kas. Apie tai byloja ir penkerių rungtynių istorija – tris kartus pergalę šventė „Tottenham“, dvi pergales iškovojo „Leicester“.

Ryškiausi žaidėjai: Iš rikiuotės iškritus Jamie Vardy, ryškiausiu „Leicester“ žaidėju tampa Jamesas Maddisonas. Anglo sąskaitoje jau penki įvarčiai ir trys rezultatyvūs perdavimai. „Tottenham“ sirgaliai vis dar laukia tikrosios Harry Kane‘o formos – anglų puolėjas ir komandos lyderis kol kas pelnė tik keturis įvarčius.

Favoritas: Pasak lažybininkų, didesnius šansus laimėti šią akistatą turi „Tottenham“ klubas.

„Brentford“ – „Manchester United“. Anglijos „Premier“ lyga. 22:00 val.

Norėdamas kovoti dėl aukščiausių pozicijų Anglijoje,„Manchester United“ klubas privalo nugalėti lygos naujokus „Brentford“. Tačiau tai padaryti nebus lengva – naujokai jau spėjo įrodyti savo vertę ir šiuo metu tvirtai laikosi 14 vietoje.

Sportinė forma: „Brentford“ ekipos rezultatai šiuo metu kiek smuktelėjo – per pastarąsias penkerias rungtynes pasiekta vos viena pergalė, patirti keturi pralaimėjimai.

„Manchester United“ visą sezoną banguoja. Penkerių rungtynių laikotarpiu iškovotos dvi pergalės, patirtas vienas pralaimėjimas ir dukart pasiektos lygiosios.

Tarpusavio rungtynės: Per visą istoriją šios komandos tarpusavyje žaidė vos vieną kartą. Draugiškos rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Ryškiausi žaidėjai: „Brentford“ komandos puolimo lyderis Ivanas Toney‘us sąskaitoje turi keturis įvarčius ir du rezultatyvius perdavimus. Tuo metu „Manchester United“ žvaigždė Cristiano Ronaldo jau spėjo pelnyti 8 įvarčius ir pridėti 3 rezultatyvius perdavimus.

Favoritas: Pasak lažybininkų, pergalė šiose rungtynėse prognozuojama „Man Utd“ ekipai.

„Valencia“ – „Sevilla“. Ispanijos „La Liga“ čempionatas. 22:30 val.

Dar prieš metus tai būtų lygių varžovų dvikova, tačiau dabar vaizdas Ispanijoje visai kitoks.„Sevilla“ medžioja čempionų titulą ir užtikrintai laikosi antroje vietoje, o „Valencia“ kovoja dėl pozicijų turnyro lentelės viduryje.

Sportinė forma: Gerą laikotarpį išgyvenusi „Valencia“ vėl krito į duobę – per pastarąsias penkerias rungtynes iškovotos trys pergalės ir patirti du pralaimėjimai.

„Sevilla“ viso sezono metu žengia užtikrintai. Penkerių rungtynių laikotarpiu pasiektos keturios pergalės ir tik kartą užfiksuotos lygiosios.

Tarpusavio rungtynės: Visas penkerias pastarąsias šių dviejų komandų rungtynes laimėjo „Sevilla“.

Ryškiausi žaidėjai: Portugalas Goncalo Guedesas „Valencia“ ekipai šiame sezone jau pelnė septynis įvarčius ir pridėjo keturis rezultatyvius perdavimus. „Sevilla“ komandoje ryškiausias jaunasis Rafa Miras – ispano sąskaitoje šeši įvarčiai.

Favoritas: Pasak lažybininkų, didesnius šansus laimėti šį susitikimą turi „Sevilla“ klubas.

Patiko straipsnis? Pasidalink!