Ar „Man City” ir toliau išliks „Premier” lygos lyderiais?

Futbolo pasaulyje – dar viena įvykių kupina savaitė. Nuo kovo 7 iki 13 dienos nugriaudės aibė intriguojančių rungtynių UEFA Čempionų lygoje, UEFA Europos lygoje, Anglijos „Premier“ lygoje, Italijos „Serie A“, ir Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.

Tikriems sirgaliams skirtas puslapis Fanuarena.lt kviečia iš arčiau susipažinti su svarbiausiomis šio pirmadienio futbolo rungtynėmis.

Pirmadienis (Kovo 14 d.).

Londono „Crystal Palace“ – „Manchester City“. Anglijos „Premier“ lyga. 22:00 val.

Sportinė forma: „Crystal Palace“ dvikovą su dabartiniais Anglijos čempionais ir šio sezono lyderiais pasitinka pastaruoju metu žaisdama banguotai – pastovumo stokojanti, tačiau akiai patrauklų futbolą demonstruojanti Londono ekipa per penkerias paskutines žaistas rungtynes iškovojo dvi pergales, pasiekė dvejas lygiąsias ir kartą patyrė pralaimėjimą. Tokie rezultatai leidžia „Crystal Palace“ būti 11 vietoje ir toliau kautis dėl pozicijų geriausiųjų dešimtuke.

Tuo metu „Manchester City“ komandai šios rungtynės, kaip ir kone visos likusios, turi kur kas didesnę reikšmę. Jei „Crystal Palace“ kovoja dėl vietos dešimtuke, tai „Man City“ žūtbūt turi rinkti taškus tam, kad išliktų pirmenybių lyderiu ir dar kartą keltų į viršų čempionų trofėjų. Dabar Mančesterio klubas artimiausią varžovą „Liverpool“ lenkia jau tik trimis taškais. Tiesa, sportinė forma ir toliau įspūdinga – per penkerias paskutines rungtynes iškovotos keturios pergalės ir patirtas vos vienas pralaimėjimas, kai 2:3 teko pripažinti Londono „Tottenham“ pranašumą.

Tarpusavio rungtynės: Istorija byloja, kad šių komandų akistatos dažnai būna intriguojančios. Štai paskutinę dvikovą 2:0 netgi laimėjo „Crystal Palace“, o prieš tai sekė dviejų iš eilės „Man City“ pergalių serija. Bendrai per penkias paskutines akistatas „Man City“ iškovojo tris pergales, vieną kartą triumfavo Londono ekipa, kartą dvikova baigėsi lygiosiomis.

Ryškiausi žaidėjai: „Crystal Palace“ gretose šiame sezone ryškiausiai spindi du žaidėjai – Wilfredas Zaha ir Conoras Gallagheris. Atitinkamai abu jie jau spėjo pelnyti po 9 ir 8 įvarčius. Panaši situacija ir „Man City“ komandoje – čia Riyadas Mahrezas ir Raheemas Sterlingas pelnė po dešimt įvarčių.

Favoritas: Lažybininkai pergalę šioje dvikovoje prognozuoja „Manchester City“ komandai.

Patiko straipsnis? Pasidalink!