Ar „Monaco” ekipa iškovos 8 pergalę iš 9 rungtynių Eurolygoje?

Prasidedant Eurolygos savaitei, Fanuarena.lt kviečia iš arčiau susipažinti su svarbiausiomis šio antradienio krepšinio rungtynėmis.

„Monaco“ – Kazanės „Unics“ 21:00

Sportinė forma: Abi ekipos šiuo metu užima 9-10 vietas Eurolygos turnyrinėje lentelėje ir bando iškovoti vietą į lygos atkrintamasias. „Monaco” ekipa per paskutiniąsias 8 Eurolygos rungtynes iškovojo 7 pergales ir neskaitant paskutiniojo pralaimėjimo prieš Kauno „Žalgirį” yra pakilime. Tuo tarpu „Unics” komanda, tvirtai bei pergalingai pradėjusi sezoną, laimėjo vos 3 rungtynes iš paskutiniųjų 8 ir nukrito per kelias turnyrinės lentelės vietas.

Tarpusavio rungtynės: Šiame sezone komandos tarpusavyje buvo susitikusios dar sezono pradžioje spalį ir tuo metu žaidė labai įtemptas rungtynes, kurias po puikiai sužaisto pratęsimo laimėjo „Monaco” klubas rezultatu 88:80.

Ryškiausi žaidėjai: Kalbant apie „Monaco” ekipą kartu visuomet skamba ir Mike Jameso vardas. Kartu su Donatu Motiejūnu bei Dwayne Baconu jie renka vidutiniškai 11-13 taškų per rungtynes. „Unics” ekipą gan stabiliais rezultatais veda Lorenzo Brownas su Mario Hezonja, kurie pelno vidutiniškai po 14+ taškų per rungtynes.

Favoritas: Lažybininkai šioje dvikovoje pergalę prognozuoja „Monaco” klubui bei mano, jog rungtynės turėtų būti gan rezultatyvios.

Patiko straipsnis? Pasidalink!