Arvydas Novikovas 3 sykį tapo geriausiu Lietuvos futbolininku

2021-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimuose Arvydas Novikovas tapo geriausiu 2021-ųjų Lietuvos futbolininku.

Tai jam buvo jau trečiasis toks įvertinimas karjeroje – prieš tai jis triumfavo 2018-aisiais ir 2020-aisiais.

Nepaisant to, A. Novikovas tikino, jog kiekvieną sykį emocijų atsiimant prizą nemažėja.

„Kiekvieną kartą viskas tarsi pirmą kartą, labai daug emocijų, kai kalbėjau ant scenos labai jaudinausi. Tikrai labai malonu ir labai džiaugiuosi.

Tai tikrai nebuvo geriausi mano metai karjeroje, kalbant apie rinktinę, nes klube viskas yra puiku. Į rinktinę atvažiavęs tu sužaidi 2-3 rungtynes, iš jų negalima visko įvertinti. O klubo atžvilgiu esu patenkintas ir viskas tikrai yra gerai“, – praėjusius savo metus įvertino lietuvis.

Lietuvos geriausio futbolininko nominacijos finaliniame trejete be A. Novikovo buvo Ernestas Šetkus ir Justas Lasickas. Būtent pastarąjį nugalėtojas išskyrė kaip padariusį didžiausią pažangą, o taip pat trejete pasigedo gero savo bičiulio.

„Galbūt kiek nustebino, kad Fedoro Černycho nebuvo tarp trijų geriausių. Rinktinėje tikrai žaidė gerai, įmušė du įvarčius, tikrai gerai pasirodė. Bet manau, kad didžiausią pažangą šiais metais padarė Justas Lasickas. Kartu su juo žaidžiau Lenkijoje ir matau jį dabar, tai ne tik praėjusiais metais, bet ir per pastaruosius trejus metus jis padarė tikrai didelę pažangą“, – teigė A. Novikovas.

Patiko straipsnis? Pasidalink!