Į duobę ir toliau krentanti „Chelsea”: čempioniškos viltys tolsta

Futbolo pasaulyje – dar viena įvykių kupina savaitė. Nuo sausio 17 iki 23 dienos nugriaudės aibė intriguojančių rungtynių Anglijos „Premier“ lygoje, Italijos „Serie A“ čempionate ir Ispanijoje „La Liga“ pirmenybėse. 

Tikriems sirgaliams skirtas puslapis Fanuarena.lt kviečia iš arčiau susipažinti su svarbiausiomis šio antradienio futbolo rungtynėmis.

„Burnley“ – „Watford“. Anglijos „Premier“ lyga. 21:30 val.

Žūtbūtinė kova dėl išlikimo Anglijoje. Tiek„Watford“, tiek „Burnley“ ekipoms šis sezonas klostosi itin sunkiai. „Watford“ žengia septyniolikta, o „Burnley“ šiuo metu paskutinė – dvidešimta. Pergalė šioje dvikovoje reikštų tiesioginio konkurento įveikimą ir didesnes galimybes išlikti lygoje.

Sportinė forma: „Burnley“ pergalės skonį jau pradeda pamiršti. Per pastarąsias penkerias rungtynes komanda patyrė tris pralaimėjimus ir viso labo sugebėjo pasiekti dvejas lygiąsias.

„Watford“ šiuo metu demonstruoja pačią blogiausią formą visoje lygoje – penkerių rungtynių laikotarpiu patirti keturi pralaimėjimai ir vos kartą iškovotos lygiosios.

Tarpusavio rungtynės: Tarpusavio rungtynėse kur kas geriau sekasi „Burnley“ ekipai. Ši komanda pergalę pasiekė tris kartus, „Watford“ trimis taškais džiaugėsi tik kartą, o vienerios rungtynės baigėsi taikiai.

Ryškiausi žaidėjai: „Burnley“ komandoje maloniu siurprizu šį sezoną tapo Maxwellis Cornetas. Dramblio Kaulo Kranto atstovas su šešiais įvarčiais yra rezultatyviausias komandos žaidėjas. Tuo metu „Watford“ į priekį veda Emmanuelis Dennisas – Nigerijos rinktinės žaidėjas pelnė jau 8 įvarčius ir pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus.

Favoritas: Pasak lažybininkų, ryškaus favorito ir autsaiderio šiame mače nėra, tačiau didesnius šansus laimėti turi namuose žaisiantis „Burnley“.

„Brighton“ – Londono „Chelsea“. Anglijos „Premier“ lyga. 22:00 val.

Braitono mieste įvyks maloniai stebinančios ir į dešimtuką besitaikančios„Brighton“, bei stipriai buksuojančios ir nuo čempioniškų vilčių tolstančios „Chelsea“ komandos akistata.

Sportinė forma: „Brighton“ visą šį sezoną žengia savu ritmu. Puikus atspindys ir paskutinės penkerios rungtynės, per kurias iškovotos dvi pergalės, pasiektos dvejos lygiosios ir kartą patirtas pralaimėjimas.

„Chelsea“ ilgai pirmavo lygoje, tačiau jau kurį laiką yra gana gilioje duobėje. Per pastarąsias penkerias rungtynes pergalę iškovoti pavyko tik kartą, tris kartus Londono ekipa pasiekė lygiąsias ir kartą patyrė pralaimėjimą.

Tarpusavio rungtynės: Kaip byloja tarpusavio rungtynių istorija – tai lygių varžovų dvikova. Net keturis kartus per pastaruosius penkis šių komandų susitikimus buvo užfiksuotos lygiosios. Kartą pergalę iškovojo „Chelsea“.

Ryškiausi žaidėjai: „Brighton“ ekipos rezultatyviausias žaidėjas – septynis įvarčius pelnęs prancūzas Nealas Maupay‘us. Lygiai tiek pat įvarčių savo sąskaitoje turi ir rezultatyviausias „Chelsea“ atstovas anglas Masonas Mountas.

Favoritas: Pasak lažybininkų, gana ryškiu favoritu šioje dvikovoje laikomas „Chelsea“.

„Cadiz“ – „Espanyol“. Ispanijos „La Liga“ čempionatas. 22:30 val.

Ispanijoje – dėl išlikimo kovojančio „Cadiz“ ir vis dar vilčių dėl patekimo į geriausiųjų šešetuką turinčio „Espanyol“ klubo akistata.

Sportinė forma: „Cadiz“ komandos forma šiuo metu pati blogiausia visoje lygoje. Per pastarąsias penkerias rungtynes patirti trys pralaimėjimai ir pasiektos dvejos lygiosios.

„Espanyol“ per tą patį laikotarpį patyrė taip pat tris pralaimėjimus, tačiau sugebėjo iškovoti ir dvi pergales.

Tarpusavio rungtynės: Tarpusavio dvikovose kur kas geriau sekasi „Espanyol“ ekipai. Per pastaruosius penkis susitikimus „Espanyol“ iškovojo tris pergales, kartą dvikova baigėsi lygiosiomis, kartą pergale džiaugėsi „Cadiz“ futbolininkai.

Ryškiausi žaidėjai: „Cadiz“ ekipoje ryškiausiai spindi žvaigždė iš Hondūro – Choco Lozano su penkiais įvarčiais ir rezultatyviu perdavimu yra rezultatyviausias komandos žaidėjas. „Espanyol“ gretose lyderis dar ryškesnis. Raulis de Tomasas sąskaitoje turi jau 10 įvarčių ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Favoritas: Ryškus favoritas tarp lažybininkų šioje dvikovoje neišskiriamas, bet didesnius šansus laimėti turi „Espanyol“ klubas.

Patiko straipsnis? Pasidalink!