Ispaniškos futbolo aistros: „Mallorca” iškritimas ar „Real Sociedad” pakilimas?

Futbolo pasaulyje – dar viena įvykių kupina savaitė. Nuo vasario 28 iki kovo 6 dienos nugriaudės aibė intriguojančių rungtynių Anglijos „Premier“ lygoje, Italijos „Serie A“ pirmenybėse, Ispanijos „La Liga“ ir Vokietijos „Bundesliga“ čempionatuose, Kroatijos Taurės varžybose.

Tikriems sirgaliams skirtas puslapis Fanuarena.lt kviečia iš arčiau susipažinti su svarbiausiomis šio trečiadienio futbolo rungtynėmis.

Trečiadienis (Kovo 2 d.).

„Mallorca“ – „Real Sociedad“. Ispanijos „La Liga“ čempionatas. 22:00 val.

Sportinė forma: Visą sezoną itin banguojančiai žaidžianti Maljorkos ekipa pasitinka lemiamą sezono stadiją – iki jo pabaigos likus 13 rungtynių, „Mallorca“ nuo iškritimo ribos skiria vos penki taškai. Sportinė forma daug gero nežada – per penkerias pastarąsias rungtynes patirti trys pralaimėjimai, tiesa, iškovotos ir dvi pergalės.

Maloniai sezono pradžioje stebinusi ir net tarp keturių geriausių Ispanijos komandų kurį laiką buvusi „Real Sociedad“ ekipa taip pat turi žūtbūt pradėti rinkti taškus. Komanda nukrito jau į septintą vietą, tačiau vilčių pakovoti dėl patekimo į svarbiausius UEFA turnyrus dar yra. Per penkerias rungtynes iškovotos dvi pergalės, pasiektos dvejos lygiosios ir patirtas vienas pralaimėjimas.

Tarpusavio rungtynės: Šių komandų akistatose dominuoja „Real Sociedad“. Ši komanda laimėjo ketverias paskutines tarpusavio rungtynes, o paskutinį kartą „Mallorca“ pergalę šventė dar 2012 metais.

Ryškiausi žaidėjai: „Mallorca“ šiame sezone neturi vieno aiškaus lyderio ir puolime atrodo nykokai. Štai rezultatyviausias komandos žaidėjas Angelis yra pelnęs viso labo 4 įvarčius. „Real Sociedad“ lyderis Mikelis Oyarzabalis šioje sezono stadijoje jau yra pelnęs 8 įvarčius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Favoritas: Ryškus favoritas šiame mače neišskiriamas, tačiau daugiau šansų laimėti turi „Real Sociedad“.

Patiko straipsnis? Pasidalink!