Įtempta kova ir „Neptūno” pergalė Alytuje

Klaipėdos „Neptūnas“ (12/14) iškovojo pergalę prieš Alytaus „Dzūkiją“ (11/15) rezultatu 64:65 (13:19, 18:23, 20:14, 13:9). Antrajame kėlinyje uostamiesčio klubas turėjo 17 taškų persvarą, bet nesugebėjo jos išlaikyti ir leido varžovams sugrįžti į rungtynes, bet paskutinysis Alytaus ekipos metimas skriejo pro šalį, o klaipėdiečiai šventė sunkią pergalę.

Pirmoje dvikovos dalyje didžiausią galvos skausmą alytiškiams kėlė Klaipėdos bokštai – J. Jucikas ir B. Griciūnas. Abu jie fiksavo dviženklius skaičius taškų grafoje (12 ir 10 atitinkamai).

Didžiąją trečiojo kėlinio dalį D. Adomaičio auklėtiniai žaidimą kontroliavo ir priešininkų neprisileido, bet šio pabaigoje alytiškiai surengė spurtą ir atsilikimą sumažino iki kovinio (51:56).

Šeimininkų ekipa ir ketvirtajame kėlinyje alsavo „Neptūnui“ į nugarą. A. Jomantas perėmęs kamuolį pridėjo dvitaškį metimą ir iš svečių pranašumo liko vos 2 taškai (59:61). Lyderio vaidmens ėmėsi latvis T. Leimanis iš pradžių įmetė dvitaškį, o po to ir iškišo puikų perdavimą B. Griciūnui (59:65). Mini spurtu klaipėdiečiai savo varžovų nenokautavo, kurie surengė 5:0 spurtą (64:65). Chaotiškai klostėsi viena po kitos komandų atakos susitikimo pabaigoje: nei „Neptūnui“, nei „Dzūkijai“ nepavyko pelnyti taškų pusantros minutės. Paskutinį dvikovos metimą savo dispozicijoje turėjo R. Cvirkos auklėtiniai, bet D. Frye‘us tolimu metimu taškų pelnyti nepajėgė.

Klaipėdos „Neptūnas“: D. Gailius (5 atk.kam.) ir J. Jucikas – po 16, B. Griciūnas 12 (5 atk.kam.), M. Jogėla 9.

Alytaus „Dzūkija“: M. Lukauskis 16 (6 atk.kam.), A. Aranitovič‘ius ir D. Frye‘us – po 10, A. Lapeta 9.