Kevinas Durantas – superžvaigždė ne tik krepšinyje, bet ir versle

Žiniasklaidoje dažnai girdime, kad milijonus dolerių karjeros metu uždirbantys sportininkai dažnai bankrutuoja praėjus vos keliems metams po karjeros pabaigos. Pavyzdžiui, Nacionalinio ekonominių tyrimų biuro tyrimai rodo, kad net 15,7% NFL žaidėjų bankrutuoja per 12 metų nuo karjeros pabaigos, o “Sports Illustrated” duomenys rodo, jog net 78% NFL ir 60% NBA žaidėjų baigę karjerą susiduria su finansinėmis problemomis.

Ir nors įvairūs atletai ne visada sugeba protingai tvarkytis su karjeros metu sukauptomis milžiniškomis pinigų sumomis, NBA superžvaigždė Kevinas Durantas ne tik puikiai valdo savo pajamas, bet ir sėkmingai jas didina. Kartu su savo verslo partneriu Richardu Kleimanu, karjeros metu uždirbtus pinigus K. Durantas investavo ir užsidirbo, bei vis dar užsidirba, nemažai papildomų pajamų.

“Postmates” startuolis

2016 m. K. Durantas investavo 1 milijoną dolerių į startuolį “Postmates”. Tai buvo pristatymo paslaugą teikianti įmonė, kurią krepšininkas reklamavo “Nike” prekių pristatymui dviračiu visame Niujorke. 2020 metais “Uber” nupirko “Postmates” už 2,6 mlrd. dolerių, o K. Durantas iš šio startuolio uždirbo 15 mln. dolerių.

Kriptovaliutos 

„Coinbase” reklama

2017 m. K. Durantas pradėjo investuoti į kriptovaliutas. Nors žymus krepšininkas niekada neatskleidė sumos, kurią investavo į „Coinbase“, tačiau pasak įvairių žiniasklaidos šaltinių buvo daroma prielaida, jog jis išleido nuo 250 000  iki 1 mln. dolerių, o tai reiškia, jog Durantas galėjo užsidirbti nuo 15,2 iki 61 mln. dolerių.

“Whoop” fitneso įmonė

2017 m. Durantas investavo į įmonę, „Whoop“, teikiančią fitneso paslaugas skaitmeniniu būdu. “Whoop” vertė tuo metu buvo 128 mln. dolerių. Šiuo metu bendrovės vertė siekia 3,6 milijardo dolerių, o tai reiškia, kad per daugiau nei ketverius metus Durantas padidino savo investicijas 2800%.


Šios įmonės – tik keletas sėkmingų krepšinio superžvaigždės investicijų. Šiuo metu Kevinas Durantas yra tituluojamas kaip vienas turtingiausių visų laikų krepšininkų ir kartu su verslo partneriu Richardu Kleimanu yra investavęs į daugiau nei 50 įvairių įmonių, ir tai – tikrai ne pabaiga.

Patiko straipsnis? Pasidalink!