„Neptūnas” namų arenoje patyrė pralaimėjimą paskutinėmis sekundėmis

Klaipėdos „Neptūnas“ po permainingos ir įnirtingos kovos nusileido Jonavos „Cbet“ rezultatu 75:78 (24:14, 21:17, 18:19, 12:28).

Gera energija susitikimą pradėjęs „Neptūnas“ baudė varžovus iš artimų distancijų, bet kai Martynas Mažeika pridėjo dar ir tritaškį metimą, klaipėdiečių pranašumas šoktelėjo iki 15 (15:0). „Cbet“ į tai atsakė 7 taškais paeiliui, bet ketvirtį geriau užbaigęs uostamiesčio klubas išsaugojo dviženklę persvarą (24:14).

Antrajame kėlinyje Dainiaus Adomaičio kariauna buvo įgijusi rekordinę, 16 taškų persvarą. Bet prieš ilgąją pertrauką Tomas Zdanavičius dvitaškiu metimu Jonavos ekipos atsilikimą sumažino iki 14 (45:31).

Per pirmąsias 20 dvikovos minučių, uostamiesčio komanda puikiai realizavo dvitaškius metimus, kurių įmetė 12 iš 17, kai tuo tarpu „Cbet“ – tik 8 iš 19.

Trečiajame kėlinyje Deividas Gailius savo firminiu judesiu išprovakavo varžovą pražangą ir sumetė visus tris baudos metimus, po kurių klaipėdiečiai fiksavo 17 taškų persvarą (57:40). Vis dėlto įspūdingais dėjimais pasižymėjo Juan‘as Palacios‘as ir Jeffery Garrett‘as, o Virginijaus Šeškaus ekipos deficitas sumažėjo iki 10 (60:50).

Klaipėdos ekipa ketvirtą kėlinį pradėjo taškų sausra, o „Cbet“ tuo puikiai naudojosi. 5 minutes be taškų praleidęs „Neptūnas“ sugėrė varžovų spurtą 15:0 (63:65). Taškų badą nutraukė D.Gailius, pataikęs sudėtingą tolimą metimą per Kahlil‘o Thomas‘o rankas (66:65). Itin atkakliai klostėsi paskutinės ketvirtojo ketvirčio minutės. D. Gailius smeigęs dar vieną tritaškį ir vėl išvedė Klaipėdos ekipą į priekį, bet Edvinas Šeškus taip pat įmetė tolimą metimą ir „Cbet“ įgavo 2 taškų pranašumą (69:71). Kitoje aikštės pusėje rezultatą išlygino Ž. Janavičius dvitaškiu metimu, bet Evaldas Šaulys, likus žaisti 34 sekundes smeigė trijų taškų vertės metimą (71:74). Dar vieną dvitaškį pridėjęs Ž. Janavičius deficitą sumažino iki 1. E. Šaulys realizavo 1 baudos metimą iš dviejų, o D. Gailius prasiveržimu rezultatą išlygino (75:75). Vis dėlto paskutinę galimybę turėję „Cbet“ krepšininkai, o tiksliau E. Šeškus pasinaudojo – smeigė šaltakraujišką tritaškį metimą (75:78).

Šiose rungtynėse dėl nugaros skausmų komandai padėti negalėjo M. Jogėla.

Klaipėdos „Neptūnas“: Ž. Janavičius ir D. Gailius – po 19, J. Jucikas 15, B. Griciūnas 8.

Jonavos „Cbet“: E. Šaulys ir E. Šeškus – po 13, J. Garrett‘as ir L. Anderson‘as – po 10.

Šaltinis: BC Neptūnas