Žibančiam L. Messi – proga eliminuoti ir amžinus varžovus

Futbolo pasaulyje – dar viena įvykių kupina savaitė. Nuo vasario 1 iki vasario 6 dienos nugriaudės aibė intriguojančių rungtynių Afrikos Nacijų taurės turnyre, Pietų Amerikoje, Anglijos „Premier“ lygoje, Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate, taip pat Italijos „Serie A“ ir Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse. 

Tikriems sirgaliams skirtas puslapis Fanuarena.lt kviečia iš arčiau susipažinti svarbiausiomis šios antradienio ir trečiadienio futbolo rungtynėmis.

Antradienis (Vasario 1 d.).

Liono „Olimpique“ – „Marseille“. Prancūzijos „Ligue 1“ čempionatas. 22:00 val.

Sportinė forma: Liono„Olimpique“ grįžo į pergalių kelią. Visą sezoną buksuojanti ir tik 11 vietoje esanti ekipa per pastarąsias penkerias rungtynes iškovojo dvi pergales ir pasiekė trejas lygiąsias – tai kol kas geriausia šios komandos atkarpa šiame sezone.

„Marseille“ savo ruožtu pateisina Prancūzijos grandų statusą. Trečioje vietoje esanti komanda per pastarąsias penkerias rungtynes pasiekė tris pergales ir dukart sužaidė lygiosiomis.

Tarpusavio rungtynės: Geriau tarpusavio dvikovose sekasi „Olimpique“ klubui. Per pastarąsias penkerias rungtynes Liono klubas iškovojo dvi pergales. Kartą trimis taškais džiaugėsi „Marseille“, dukart dvikova baigėsi lygiosiomis.

Ryškiausi žaidėjai: „Olimpique“ gretose rezyltatyviausias šiame sezone – kylantis talentas iš Brazilijos, Lucas Paqueta. Brazilo sąskaitoje jau septyni įvarčiai. „Marseille“ komandoje ryškiausiai spindi Dimitris Payetas – prancūzas jau pelnęs 8 įvarčius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Favoritas: Lažybininkai neryškiu favoritu šioje dvikovoje laiko Liono ekipą.

Trečiadienis (Vasario 2 d.).

Argentina – Kolumbija. Pietų Amerikos atranka į Pasaulio čempionatą. 01:30 val.

Sportinė forma: Argentinos rinktinė šiame atrankos cikle žaidžia puikiai. Per pastarąsias penkerias rungtynes iškovotos keturios pergalės jau užtikrino argentiniečiams kelialapį į pasaulio pirmenybes.

Kolumbijos nacionalinė komanda susiduria su rimtais sunkumais. Per pastarąsias penkerias rungtynes iškovota vos viena pergalė, patirti du pralaimėjimai ir pasiektos dvejos lygiosios. Atrankai artėjant link kulminacijos, kolumbiečiai užima vos šeštą vietą – kiekvienas taškas dabar aukso vertės.

Tarpusavio rungtynės: Šių komandų akistatose geriau sekasi Argentinos rinktinei. Argentiniečiai per pastarąsias penkerias rungtynes iškovojo dvi pergales, du kartus dvikova baigėsi lygiosiomis, kartą pergalę iškovojo Kolumbija.

Ryškiausi žaidėjai: Argentinos rinktinės simbolis ir ikona – Lionelis Messis. Šiame atrankos cikle septyniskart geriausias pasaulio futbolininkas pelnė jau šešis įvarčius. Kolumbijos rinktinėje ryškiausiai spindi Miguelis Borja – jo sąskaitoje trys įvarčiai.

Favoritas: Ryškiu favoritu šioje dvikovoje laikoma Argentinos rinktinė.

Senegalas – Burkina Fasas. Afrikos Nacijų taurės pusfinalis. 21:00 val.

Sportinė forma: Senegalo rinktinė į Afrikos čempionato pusfinalį prasibrovė be didesnių sunkumų. Čempionato grupių etape iškovota viena pergalė ir pasiektos dvejos lygiosios, o aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje užtikrintai nugalėtos Žaliojo Kyšulio ir Pusiaujo Gvinėjos ekipos.

Burkina Faso rinktinės patekimas į pusfinalį – didžiausia pirmenybių sensacija. Šios šalies futbolininkai perrašė istoriją ir taip toli čempionate nužygiavo pirmą kartą. Aštuntfinalyje prireikė baudinių serijos, ketvirtfinalyje sėkmė nusišypsojo pratęsimo metu, o grupių etape po kartą užfiksuota pergalė, pralaimėjimas ir lygiosios.

Tarpusavio rungtynės: Šios komandos tarpusavyje per visą istoriją yra žaidusios tik keturis kartus. Trejos rungtynės baigėsi lygiosiomis, kartą pergalę pasiekė Senegalas.

Ryškiausi žaidėjai: „Liverpool“ saugas Sadio Mane – didžiausia Senegalo rinktinės žvaigždė. Vienas labiausiai patyrusių senegaliečių šiame čempionate jau spėjo įrodyti savo vertę – pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Burkina Faso ekipoje Dango Ouattara pasižymėjo vienu įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

Favoritas: Gana ryškiu favoritu šioje dvikovoje laikoma Senegalo rinktinė.

Patiko straipsnis? Pasidalink!