Sukurtas Optibet A Lygos papildinys „Football manager 2022” žaidimui

Lietuviško futbolo gerbėjams buvo sukurtas specialus žaidimo papildinys (angl. patch), kurį parsisiuntę ir prie žaidimo pridėję vartotojai gali pradėti savo karjeras vadovaudami Optibet A lygos komandoms.

Žaidimo papildinyje buvo siekiama kaip įmanoma tiksliau atkurti komandų sudėtis, rėmėjus ant marškinėlių, biudžetus, žaidėjų gebėjimus ir net stadionus.

„Tai yra pirmas toks įvykis, kada mūsų, Lietuvos Optibet A lyga atsivaizduos realiame „Football Manager“ žaidime, o kitas mūsų žingsnis bus oficialiai kreiptis į žaidimo kūrėjus SEGA, kad mūsų lyga automatiškai ir organiškai atsirastų žaidime jau pačių jų kūrėjų.

Rodome, kad esame šiuolaikiška organizacija, einame kartu su naujausiomis technologijomis. Tokie dalykai vis populiarėja ir mes nuo šių tendencijų stengiamės neatsilikti.

Taip pat pamatėme savo kolegas, kurie taip pat prisidėjo savo lygas, pavyzdžius, pernai tai padarė ta pati Latvijos lyga, o kai sužinojome, kad tokius dalykus kuria ir lietuvis, iškart su juo susisiekėme ir pradėjome šnekėti, kad savo bendruomenei galėtume pasiūlyti realų vaizdą su savo A lygos klubais“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Instrukcijas, kaip pridėti Optibet A Lygos papildnį į žaidimą, galite rasite Lietuvos Futbolo Federacijos tinklapyje https://lff.lt/

Patiko straipsnis? Pasidalink!