Prasidėjus NBA „All-Star” balsavimui – keli įdomūs faktai

Kalėdų dieną prasidėjo NBA “All-Star” rungtynių balsavimas, į kurį šiemet buvo įtraukti net keturi lietuviai: Jonas Valančiūnas, Domantas Sabonis, Ignas Brazdeikis ir Arnoldas Kulboka. Lietuviai turi šansą patekti į pagrindines “All-Star” savaitgalio rungtynes, kurių metu taip pat vyksta ir įvairios įgūdžius atspindinčios rungtys, snaiperio bei dėjimo konkursai. Belaukiant šio prestižinio NBA renginio, kviečiame susipažinti su keliais įdomiais faktais apie NBA “All-Star” rungtynes.

Jauniausias visų laikų NBA “All-Star” žaidėjas – ne kas kitas, o 19-metis Kobe Bryant, debiutavęs NBA “All-Star” rungtynėse dar 1998 metais. LeBron James ir Magic Johnson Visų žvaigdžių rungtynėse pradėjo dalyvauti sulaukę 20-ties. 

Vyriausias visų laikų NBA „All-Star” žaidėjas: Kareem Abdul-Jabbar 1989 metais. Tuo metu jam buvo 41 metai. Po jo rikiuojasi vokietis Dirk Nowitzki, kuris Visu žvaigždžių rungtynėse žaidė 40-ties.

Daugiausiai MVP apdovanojimų NBA “All-Star” rungtynėse gavę žaidėjai yra Bob Pettit ir Kobe Bryant. Abu žaidėjai turi net 4 MVP apdovanojimus. Taip pat, šie žaidėjai yra 2 iš 13 žaidėjų, kurie MVP apdovanojimą NBA All-Star rungtynėse yra laimėję daugiau nei kartą.

Jauniausias NBA “All-Star” MVP apdovanojimą gavęs žaidėjas yra LeBron James, kuris apdovanojimą užsitarnavo 2006 metais būdamas 21-erių.

2017-ųjų metų NBA “All-Star” rungtynėse buvo įmesta daugiausiai taškų visoje šių rungtynių istorijoje – vakarų ir rytų konferencijos kartu įmetė net 374 taškus. Vakarų konferencija iškovojo pergalę rezultatu 192-182. Taip pat, šiose rungtynėse buvo užfiksuotas rezultatyviausias individualus pasirodymas NBA “All-Star” rungtynėse – Anthony Davis į varžovų krepšį sugebėjo įmesti net 52 taškus.

Nenuostabu, jog kai į vieną vietą susirenka tiek daug talentingų žaidėjų, kasmet NBA “All-Star” rungtynėse įvyksta kažkas netikėto. Nepraleisk šio renginio ir šiemet jau vasario 20-ąją!

Patiko straipsnis? Pasidalink!